Fijn dat je er bent. We waren bijna zonder jou begonnen.
Verandering is onderweg. Letterlijk.
Voor de zomer neem ik Guerrilla Change - mijn gloednieuwe keynote - mee op een kleine tour. Drie sneak previews. Drie steden. Leuven 19 mei, Antwerpen 10 juni en Brussel 15 juni. Wil je erbij zijn?
Leid je een HR- of change-team? Dan heb ik iets speciaals voor jou.
Woon je niet in België? Mijn C.I.A.-sessie brengt de ervaring naar jou - waar je ook bent.
Onconventionele experimenten die beweging creëren wanneer verandering vastloopt
Je hebt de plannen. Je hebt het draagvlak. En toch komt er niets in beweging.
Guerrilla Change is voor mensen die verandering van binnenuit leiden - en elke dag zien hoe het vastloopt in plannen, rapporten en goede bedoelingen. Niet omdat mensen niet willen veranderen, maar omdat organisaties gebukt gaan onder bureaucratie en werk dat ooit zinvol was maar vandaag vooral vertraagt.
Guerrilla Change werkt om zware systemen heen - met kleine, onconventionele acties die verandering weer op gang brengen.
Drie vijanden staan in de weg:
De Regelmaffia - regels en vergaderingen die ooit hun nut hadden maar vandaag geen waarde meer toevoegen. Tijd om te schrappen wat vertraagt.
De Ja-Maar Brigade - stemmen die je aandacht trekken naar de 10% die nooit mee zal gaan. Stop met het bewateren van de woestijn. Volg de plekken waar het al wél werkt.
De Twijfelgeneraal - het stemmetje in je hoofd dat wacht op toestemming. Het tegengif: kleine experimenten, lokale actie, en het vertrouwen dat beweging begint met doen - niet met weten.
Geen grote theorie. Geen stapsgewijs framework. Wel scherpe inzichten, onverwachte voorbeelden - en de energie om echt iets in beweging te zetten.
Als je er graag bij wilt zijn, klik op de stad en je krijgt extra informatie.
🗓️ 19th Mei - Leuven (19:03-20:58) - Nederlands
🗓️ 10th Juni - Antwerpen (14:30-18:00) - Nederlands
🗓️ 15th Juni - Brussel (17:03-18:58) - Engels
Loopt verandering soms ook vast in jouw organisatie? Speciaal aanbod.
De meeste HR- en change-teams weten precies wat er moet verschuiven - maar ergens tussen het plan en de mensen verdwijnt de energie. Dit najaar bied ik iets anders aan: een keynote over guerrilla change gecombineerd met een hands-on werksessie waarin jouw team de principes direct toepast op jullie eigen vastgelopen projecten. Samen identificeren we de blokkades, benoemen we de vijanden en ontwerpen we concrete experimenten om de boel weer in beweging te krijgen. Er is één voorwaarde - boek voor eind juni en de werksessie van 150 minuten komt tegen een heel speciaal aanbod. Heb je dit najaar een HR-meeting of personeelsdag gepland? Stuur me een bericht en ik deel de details.
Op 3 juni van 11:43 tot 12:58 CET, organiseer ik mijn laatste C.I.A.-sessie (Cyriel in Action) voor de zomerpauze. Deze gratis online sessie geeft je een voorproefje van mijn twee populairste keynotes – een perfecte gelegenheid om mijn stijl, inhoud en energie in actie te zien.
Voel je vrij om ook een collega of vriend(in) uit te nodigen die dit zeker eens moet meemaken!